fbpx
Close

Saksamaa koondise peatreener Löw lõpetas palju kõneainet pakkunud teema ja avaldas, kes on Tallinnas väravas seismas

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Eesti meeste jalgpallikoondis võõrustab 13. oktoobril Tallinnas EM-valikmängus tugevat Saksamaa koondist. Viimasel ajal on välismaa meedias palju kõneainet pakkunud, kes seisab sakslaste väravas nende eesseisvates kohtumistes, kuid peatreener Joachim Löw klaaris selle teema ESPN-i vahendusel nüüd ära.

Müncheni Bayerni president Uli Hoeness ilmus hiljuti välja ähvardusega, et kui klubi esikinnas Manuel Neuer peaks koondises langema teiseks valikuks Barcelona puuriluku Marc-Andre ter Stegeni järel, siis hakatakse Bayernis ühiselt koondist boikoteerima, sealhulgas ka mängijad. 33-aastane Neuer ja 27-aastane Ter Stegen on varasemalt ka meedias mõista andnud, et väärivad koondises esikinda kohta, kuid nüüd kinnitas peatreener Löw, kes ja millises mängus on peagi kaasa tegemas.

“Me saame lihtsalt rõõmsad olla, et meil on kaks maailmaklassist väravavahti Manuel Neuer ja Marc-Andre ter Stegen. Olen juba mitmeid kordi öelnud, et Manuel Neuer sammub kaptenina Euroopa meistrivõistluste suunas ja on samuti meie esimene valik väravasse, kui just midagi erakordset ei juhtu. Ter Stegen mängib Dortmundis [maavõistlusmängus] Argentina vastu ja Neuer mängib seejärel Tallinnas [Eesti vastu]. Seda oleme väravavahtidega ka koos arutanud,” rääkis 59-aastane Löw.

scroll to top