Kümme mängu järjest kaotuseta! Klavan ja Cagliari võtsid võõrsil kindla võidu ning suurklubist Napolist tõusti mööda!

Ragnar Klavan (paremal). Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia kõrgliiga 11. vooru pühapäevases esimeses mängus võõrustas tänavu Meistrite liigas osalev Atalanta meeskond Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calciot ning külalised teenisid 2:0 võidu.

Cagliari haaras 32. minutil eduseisu, kui omaväravaga sai hakkama Mario Pašalic. Seis muutus veelgi kergemaks seitsme minuti möödudes, sest punase kaardi teenis Atalanta poolelt Josip Ilicic. 59. minutil sai külaliste poolelt värava kirja ka Christian Oliva ning täismängu kirja saanud Ragnar Klavan aitas omad võidule ja kaotusteta seeria pikenes koguni kümnele mängule. Viimati tunnistati 1. septembril Milano Interi 2:1 paremust.

Sellega tõusis Cagliari liigatabelis viiendale kohale 21 punktiga. Samal pulgal nendega on just ka Atalanta, kellel parem väravate vahe ette näidata. Cagliari võib koha võrra langeda, kui Lazio suudab pühapäeval AC Milani seljatada, aga fakt on ühtlasi see, et laupäeval AS Romale alla jäänud mullune Itaalia hõbedameeskond Napoli asub nüüd Cagliarist tagapool.