fbpx
Close

Vigastada saanud Kante palus, et peatreenerit ei süüdistataks

Avatar

N'Golo Kante ja Paul Pogba. Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea poolkaitsja, maailma üheks parimaks kaitsvaks keskväljameheks peetav N’Golo Kante sai pühapäeval Watfordi vastu vigastada ning peatreener Maurizio Sarri tunnistas, et ta tegelikult pidanuks prantslasele puhkust andma. Kõigest kolm päeva varem mängis maailmameister Euroopa liiga poolfinaalis Frankfurdi Eintrachti vastu ja tõenäoliselt tuli vigastus väsimusest.

Tavapäraselt viisakas ning vaoshoitud Kante andis mõista, et tegelikult ei teinud juhendaja miskitvalesti. “See lihtsalt juhtus, minuga oli eelnevalt kõik okei. Minuga on kõik korras, lihtsalt tundsin reielihases valu ja vajan veidi aega, et probleemile jälile jõuda. Jah, on üks variant, et jään kordusmängust eemale, aga eks eelnevalt teeme asja selgeks ja siis vaatame, kui kaua ma taastun,” ütles poolkaitsja Goalile.

Chelseal on liigas võimalus tõusta kolmandaks ja maailmameister sihibki poodiumikohta. “Meil on kaks sihtmärki – Euroopa liiga võit ja kolmas koht liigas. Nüüd on meil pärast rasket liigahooaega võimalus tõusta kolmandaks. Leicesteri vastu saab olema tähtis mäng ja oleme siiani veel Euroopa liigas võistlustules,” sõnas ta.

scroll to top