fbpx
Close

Manchester City kavatseb Unitedi nina alt napsata mitu talenti

Avatar

Pep Guardiola ja David Silva. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi juhtkond on näidanud üleminekuturul ebapädevust ja teinud korduvalt küsitavaid ning kaheldavaid otsuseid. Mitmel korral on väärt mängumehe allkirjast ilma jäädud just otsustusvõimetuse ja ideetuse pärast ning linnarivaali Manchester City põhjatu rahakott kavatseb neile ka sel suvel vimkat visata.

Eile hakkasid ajaleheveskid jahvatama uudist, et Lissaboni Sportingu poolkaitsja Bruno Fernandes on liitumas Cityga. Röögatut hooaega tegev keskväljamees on löönud 48 mänguga 27 väravat ja jaganud 14 väravasöötu. Kõigest 24-aastane läheks Cityle maksma 55 miljonit eurot ja United saatis oma skaudid hooaja keskpaigas mängumeest ka skautima, ent naftaklubi kiire tegutsemine tähendab, et pallur võib suvel hoopis sinisärkide leeri liikuda.

Teine pallur on samuti Portugalis ja temagi on Unitedi radaril tiirlenud õige pikalt. Benfica täht Joao Felix on 41 mänguga löönud 18 väravat ja ründemängija on vägagi Pep Guardiola huviorbiidis. 19-aastane Felix oleks pikaaegne asendaja 33-aastasele klubi teenrile David Silvale, vahendab Sky Sports.

scroll to top