Old Traffordile mindi 0:0 viigiseisus ja kõik näis kui vormistamise küsimus. Head mängud Chelsea, Crystal Palace’i ja Liverpooliga selja taga, miks siis mitte Sevilla? Poolajaks oli seis viigis, kuid Sevilla peatreeneri Vincenzo Montella lükke järel, kus ründesse toodi nende Meistrite liiga parim väravakütt Wissam Ben Yedder, hakkas juhtuma.

Üsna kiirelt oli juba seis 2:0 ja Sevilla juubeldas. Õigustatult. United lagunes vaimselt ja šokist toibumine võttis aega. Jah, Romelu Lukaku suutis küll ühe tagasi lüüa, ent ta suutis mitu head šanssi ka raisata. Samuti raiskas ka Chris Smalling, kes ei suutnud hästi palli tabada ja jättis löömata.

AS Roma pidas Donetski Šahtjoriga maha korraliku lahingu, kuid Edin Džeko täpne löök veeres Andriy Pjatovi jalge vahelt tagumisse nurka. Donetsk jäi platsile kümnekesi pärast sportlikku viga, kuid platsil tehti muid lollusi: näiteks frustratsioonist tõugati pallipoissi ja tiimide vahel läks ka rüseluseks.