fbpx
Close

Arsenali paremkaitsja Juventusesse, Liverpool ja Manchester Unitedi noolivad keskkaitsjat?

Avatar

Foto: Mulamiszczu/Pixabay

Üleminekutrallis on soojaks uudiseks Arsenali paremkaitsja Hector Bellerin, kes veel poolteist aastat tagasi kuulus surmkindlalt Barcelona huviorbiiti. Kõik juba rääkisid, kuidas varsti-varsti läheb ta Kataloonia gigantide ridadesse ning Arsenalist saab müüv klubi, kes ei suuda oma põhimängijaid tiimis hoida.

Nüüd on aeg selline, kus Barcelona enam tema vastu huvi ei tunne, kuna mehe esitused on drastiliselt halvenenud. Nagu Arsenal üldiselt, ses osas ei midagi uskumatut. Juventus aga noolib Bellerini, Arsenal müüks 60 miljoni euroga. Liiga räme hind? No okei, ta on alles 22 ja ilmselgelt on temas potentsiaali tõusta suurepäraseks ründavaks paremkaitsjaks. Iseasi, kas Juve söandab sellist summat välja käia. Pigem mitte.

Bellerin Juvesse: 15 %

Lazio keskkaitsja Stefan de Vrij ei pikendanud klubiga lepingut ning suvest alates on mees vabaagent. Muidugi on tal mitmeid kosilasi ja Premier League’is tunnevad ta vastu huvi Manchester United ja Liverpool. Louis van Gaal tahtis de Vrij’d oma tiimi, ent siis kukkus üleminek kokku. Nüüd tuleb mehele kuuekohalist nädalapalka pakkuda ja hollandlane on tiimis kah. Näiks loogiline kah – mõlemad tiimid tahavad oma kaitseliini täiendada, sest Dejan Lovren on siiski üpris kaigas ja veaaldis, Phil Jones on ebastabiilne, samuti Chris Smalling.

Hollandlane võib muidugi veel liituda ka Juventusega või Inter Milaniga, kes on kindlasti temast vägagi huvitatud.

De Vrij Premier League’i: 60 %

 

Mis veel? Manchester United tahab keskväljale Blaise Matuidit, aga Juventus ei müü. Southamptoni uueks peatreeneriks saab Watfordist tala saanud Marco Silva.

scroll to top