fbpx
Close

VIDEO: Pogba tantsuliigutused jäid ette nii Carragherile kui vutiajaloo ühele parimale poolkaitsjale

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Paul Pogba on uue peatreener Ole Gunnar Solskjaeri käe all hoos ning tema praegune vorm konkureerib maailma parimate mängumeestega. Kui prantslane lõi Bournemouthi võrku kaks palli ning pälvis meediat kiituse, siis tema väravatähistus ärritas õige mõnda kuulsusrikka karjääri seljataha jätnud jalgpallurit.

Real Madridi ja Chelsea maailma tippu aidanud kaitsev poolkaitsja Claude Makelele võrdles Pogbat Thierry Henryga, kes oma väravaid eriti ei tähistanud ja näis rõõmustamise asemel pigem kurvana. “Küsisin talt, et miks oled selline? Henry ütles, et ta tähistab oma väravaid niimoodi ning ta ongi selline. Seda ei saa muuta. Pogba on ka samasugune, kes tähistabki nii ja seda ei saa muuta. Aga see on frustreeriv ning tahan talle öelda, et tee selliseid tantsusid riietusruumis, mitte 4:0 eduseisus. See pole vastaste suhtes viisakas,” ütles Meistrite liiga võitja kaasmaalase kohta Astro Sportsi telekanalis.

Erilist rõõmu ei näidanud üles ka Liverpooliga Meistrite liiga võitjaks kroonitud Jamie Carragher, kes peitis pea käte vahele ning ütles vaid, et hakkab jälle pihta… oh jeesus küll.

Pogba ise aga väitis mängujärgselt, et ta ei harjutanud tähistust ning see oli spontaanne. “Kõik teavad mu tantsulembelisust. Niimoodi ma oma väravaid tähistangi. See lihtsalt juhtus,” ütles tähelepanu keskpunktis olev poolkaitsja Sky Sportsile. Tegelikult oli näha, et pallur tegi soojendusel tähistuse peaproovi.

scroll to top