fbpx
Close

Unitedis mänginud endine Iirimaa koondislane: Klopp ei võtaks Pogba’d ilmselt ka tasuta vastu

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Aastatel 1957-1963 Manchester Unitedit esindanud ning suurema osa oma mängijakarjäärist Leeds Unitedis veetnud iirlane Johnny Giles usub, et Paul Pogba hoidmisega klubis on United teinud vea, sest prantslasest poolkaitsja suhtumisega ei tuleks toime isegi Inglismaa valitseva meistri Liverpooli peatreener Jürgen Klopp ega legendaarne Sir Alex Ferguson.

“Manchester Unitedis võid sa 11 mängijat välja valida ja ühel päeval on nad briljantsed, teisel mitte nii head. Sul on ka veel Pogba’ mõju. Ma ei tahaks sel teemal edasi minna, kuid see on fakt. Ta on endiselt seal, neli aastat hiljem, kui klubiga liitus, ja endiselt räägivad nad “kui ta teeb seda, siis kas ta teeb toda”. See pole piisavalt hea. Olen inimestele öelnud, et mu arvates kui Kloppile öelda, et võtku Pogba tasuta, siis ma ei usu, et ta seda teeks. Ta ütleks: “Ma ei vaja seda tüüpi.” Ta ei kannataks välja seda käitumist, mis on Pogba’l Unitedisse tulemisest alates olnud. Mõnikord on see hea, mõnikord halb. Talle poleks see vastuvõetav,” selgitas 80-aastane Giles intervjuus Off The Ball vahendusel.

“Vaatad Liverpooli mängijaid ja arvan, et nad kardavad Kloppi. Kui Ferguson oli Unitedis, siis mängijad kartsid teda ja niimoodi peabki olema, sest nad teavad, et ei pääse tagajärgedeta. Pogba oli noor mängija, kui Fergie ta esmakordselt klubisse tõi. Ma ei süüdista Pogba’d kõiges. Ta on talendikas, aga klubis, kus tahad võita ja kõik su nimel töötavad, ei näe ma, et Ferguson oleks teda välja kannatanud ning kahtlemata arvan sama Kloppi puhul.”

scroll to top