fbpx
Close

Atletico peatreener Simeone: mõtlen kogu aeg, et homme võidakse mind vallandada

Avatar

Diego Simeone. Foto: Reuters/Scanpix

Madridi Atletico peatreener Diego Simeone jõudis meedias hiljuti silma paista justkui oleks ta klubist lahkumas. Nüüd selgitas 50-aastane argentiinlane oma sõnavõttu, kuid konkreetseid vastuseid tuleviku osas siiski tema poolt ei tulnud.

Simeone on Atletico eesotsas tegutsenud juba 2011. aastast ning lõppenud aasta 23. detsembril täitus tal seal kümnend. Pika perioodi jooksul on olnud mitmeid säravaid momente, mille seas kahel korral Meistrite liiga finaali jõudmine, kuid samuti ka tagasilööke. Tabavaks näiteks on siinkohal kolmapäeval Hispaania karikasarjas saadud 0:1 kaotus kolmanda liiga klubilt Cornellalt ning nii langeti ka sellest sarjast konkurentsist. Peale seda ütles Simeone: “Otsime järgmisel aastal lahendusi, kui me veel siin oleme. Jalgpall on väga muutlik, aga sa pead olema kõigile võimalustele avatud. Peame olema avatud kõige suhtes, mida iganes klubi otsustab.”

Antud teema jätkus neljapäeval. “Keeruline on tundeid põhjendada, kui üks end väljendab, mis on iga inimese puhul normaalne, et tõlgendada sõnumit omal moel. Olen alati siiras. Arvan alati, et nad võivad mind homme vallandada. Elan pidevalt mäng-mängult lähenemisega. Võid väljendada, mida tahes. Ütlesin juba pressikonverentsil, et olen Madridi Atleticos väga õnnelik. Oleme tulnud läbi muutliku aasta ja meil on käsil väga hea hooaeg keerulises liigas, nagu seda on La Liga,” rääkis Simeone.

Laupäeval ootab Hispaania kõrgliiga liidrit Atleticot ees alati kõigile tugevat vastupanu osutav ja tabelis hetkel üheksandal kohal paiknev Bilbao Athletic. Teatavasti registreeriti neljapäeval Hispaanias ajaloo madalaim temperatuur -35,8 kraadi ja sellest olenevalt olid ka treeningtingimused raskendatud. “Eile (neljapäeval – toim.) oli meil võimalik nii külma kui ka lumega treenida ja valmistuda mänguks. Täna me seda teha ei saanud ja otsime teisi võimalusi, et saabuda mängule parimas vormis. Väljak saab olema võimalikult heas olukorras,” lisas Simeone.

scroll to top