Pogba pärast liigakarikast väljalangemist: Manchester Unitedi eest polegi lihtne mängida

Paul Pogba. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Manchester Unitedi tähtmängija Paul Pogba rääkis pärast kolmapäeval Inglismaa liigakarika poolfinaalis saadud 0:2 kaotust Manchester City’le, et tulemusega ei saa sugugi rahule jääda, kuid samas on kõik võimalused alles sellel hooajal Inglismaa meistriks tulla ning seepärast pole aega pettunud olla.

Unitedi ja City selle hooaja esimene omavaheline kohtumine Premier League’is lõppes küllaltki pettumustvalmistava 0:0 viigiga ja ka liigakarika poolfinaalis ei löönud kumbki pool avapoolajal väravaid. 50. minutil viis John Stones siiski City juhtima ning lõppskoori vormistas 83. minutil Fernandinho. 27-aastase Pogba sõnul pole Unitediga tulemuste tegemine lihtne töö, kuid samas ei peagi olema.

“Pettumust pole aega nädala jagu läbi elada, sest teame, kus omadega oleme. Oleme hetkel heal kohal. Meil pole aega olla pettunud. Meil pole selleks aega. Saame sellest üle ja tuleme uuesti. Raske on ja saab olema ka edaspidi raske, sa õpid sellistest mängudest. Loodetavasti aitab see meil paremaks saada ja järgmistes mängudes positiivne tulemus võtta. Jalgpall ja Manchester Unitedi eest mängimine pole lihtne. See ei saa olema kunagi lihtne, aga see teeb võidu kenamaks ja veelgi ilusamaks, kui tuleme läbi raskest perioodist. See on ilus ja sa saad vajaliku emotsiooni. Ainult seda me vajame. Seda tahavad meie fännid ja meeskond, seda tahavad kõik. Klubi on ehitatud võitmisele ja suurtele asjadele ning seepärast tahamegi ainult suuri asju,” ütles prantslasest poolkaitsja MUTV vahendusel antud intervjuus, kes viibis City vastu kõik 90 minutit väljakul.

“Muutume aina paremaks. Eelmisel aastal nad (City) olid selgelt domineerivamad ja meist üle. Oleme liigas arenemas hoolimata sellest, et poolfinaalis nüüd kaotasime. Oleme endiselt kaugele minemas ja seda me tahamegi, kuid nüüd on küsimus detailides. Hea on areneda, aga peame ka järgmise sammu astuma, kõik meist,” lisas Pogba.

Kuigi liigakarikast kukkus United välja, siis endiselt ollakse konkurentsis Inglismaa karikasarjas ja juba laupäeval on kolmandas ringis nende vastaseks Watford.