fbpx
Close

Pogba üritab pingeid vähemaks võtta: United pole Liverpooli tasemel, aga suudab tiitli võita

Avatar

Paul Pogba. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Manchester Unitedi poolkaitsja Paul Pogba rääkis enne pühapäevast suurt vastasseisu Liverpooliga, et kuigi hetkel ollakse liiga liidrid, siis favoriidiks tuleb pidada valitsevat meistrit ehk Liverpool.

Unitedi hooaeg algas vägagi konarlikult ja veel kahe kuu eest paikneti tabeli teises pooles. Nüüd on aga suudetud 11 järjestikuses mängus kaotust vältida ja seeläbi tõustud liidriks. Edasi tuleb rinda pista Liverpooliga, kes viimati 0:1 Southamptonile kaotas ning suuresti tänu sellele on ka United hetkel ainuliider 36 punktiga. Prantslasest maailmameister Pogba sõnas, et kui tahta ise parim olla, siis tuleb ka parimaid võita, aga lükkas favoriidikoorma selgelt Liverpoolile. Põhjust seda teha ka oli, sest United kohtub mulluse meistriga võõrsil ja viimati jäi Liverpool koduplatsil Anfieldil kaotajaks alles 2017. aastal, kui vastu võeti 1:2 kaotus Crystal Palace’ilt.

“Oleme kõvasti edasi läinud. Jätkame nii, kuid meil on siiski väga noor meeskond. Ilmselgelt ei saa me praegu öelda, et oleme nendega samal tasemel, sest nad võitsid Premier League’i ja jätkavad võitmist. Seega sel päeval, kui me võidame, saame öelda, et oleme samal tasemel. Kui tahad olla parim, siis pead parimaid võitma. Tahame Premier League’i tšempioneid võita. Teame, kui head on nad viimaste aastatega olnud. Teame nende kvaliteeti ja kuidas nad mängivad. Nendega on olnud mäng alati raske. Teame, kui raske saab see nüüdki olema ja peame lihtsalt keskenduma ning püüdma tabelitippu jääda. Arvan, et suudame tiitli võita, kui säilitame oma keskendumise, aga on palju meeskondi, kes suudavad selle võita – me pole veel seal, oleme endiselt väga kaugel,” rääkis Pogba Sky Sportsi vahendusel.

scroll to top