Tottenham komistas jälle sama reha otsa, City’le piisas võiduks ühest väravast

Jose Mourinho. Foto: AFP/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas peeti kolmapäeval ära kaks mängu. Järjekordse, aga napi võidu võttis Manchester City, Tottenham ei suutnud eduseisust lõpuni kinni hoida.

Mitmel korral sellel hooajal kohtumist juhtima läinud, aga lõpuks viigiga leppinud Tottenham Hotspur koges seda sama taas Fulhami võõrustades. Sergio Reguiloni tsenderdusest viis pealöögist võõrustajad Harry Kane 25. minutil juhtima ning paistis, et liigatabeli 18. meeskonnal erilisi võimalusi punkte teenida pole. 74. minutil viigistas siiski Ivan Cavaleiro seisu Ademola Lookmani söödust ja Fulham oli mängu lõpus isegi aktiivsemaks pooleks muutunud. Tottenhamil oli seejuures võimalus mõned hetked varem eduseis kahekordistada, aga Heung-Min Son tabas posti ja Tottenham pidigi lõpuks 1:1 tulemusega leppima.

Manchester City alistas koduplatsil Phil Fodeni 44. minuti väravast Brighton & Hove Albioni. Raheem Sterlingul oli mängu teisel lisaminutil variant seisuks 2:0 teha, aga inglane eksis penaltil.

Manchester City – Brighton & Hove Albion 1:0

Tottenham Hotspur – Fulham 1:1