fbpx
Close

Atletico hankis ootamatult klubist lahkunud Diego Costa asemele väärt mängumehe

Avatar

-Moussa Dembele | Foto: AP/Scanpix

Hispaania kõrgliiga liider Madridi Atletico tugevdas meeskonda Lyoni Olympique’i ründetähe Moussa Dembelega, kellest sai otsene asendus klubist lahkunud Diego Costale.

32-aastane Costa pallis Atleticos alates 2018. aastast, kuid 29. detsembril poolte kokkuleppel leping lõpetati ning Hispaania koondislasest sai vabaagent. Atletico hingekirja on mees kuulunud ka perioodidel 2007-2009 ja 2010-2014.

Pikalt Atletico mängijateturul ringi vaatama ei hakanud ja tõi meeskonda 24-aastase Moussa Dembele. Prantslane esindab pool käimasolevast hooajast Atleticot laenulepingu alusel, mille eest teenis Lyon 1,5 miljonit eurot. Suvel on Atleticol võimalus Dembele lõplikult oma ridadesse ära tuua 33,5 miljoni euro eest, millele lisandub viis miljonit eurot erinevate boonustena. Lisaks saaks Lyon tulevikus 10% Dembele üleminekusummast omale, kui Atletico kavatseb ta rahaks teha.

2018. aastal Glasgow’ Celticust üle tulnud Dembele on Lyoni eest kahe eelmise hooajaga 44 väravat löönud. Tänavu on ta aga selle tegevusega raskustes olnud ja Prantsusmaa kõrgliigas on 16 kohtumisega ette näidata vaid üks tabamus, kusjuures algkoosseisu on ta kuulunud vaid kuuel korral.

scroll to top