fbpx
Close

Sarri Kante väravast: N’Golo areneb, nüüd võtame Barkley ette

Avatar

N'Golo Kante ja Fernandinho. Foto: SIPA/Scanpix

Chelsea sai Crystal Palace’i vastu raske võidu, kui maailmameister N’Golo Kante väravast lisati tabelisse kolm punkti. Peatreener Maurizio Sarri nentis, et matš oli raske ning kuigi tiim ei suutnud mängu surmata, siis oli üldpildiga rahul. Kiitust sai ka värava autor Kante, kes on treeningutel ja palliplatsil arengumärke näidanud.

“Oli raske mäng. Olen tiimi üle õnnelik, sest 85 minutit domineerisime, kuid ei surmanud mängu. Seetõttu pidime viimased viis minutit jälle võitlema,” ütles peatreener pärast mängu.

Kaitsev poolkaitsja Kante lõi värava Manchester Cityle, kui kontrarünnakule sekkudes leidis Eden Hazard ta hea sööduga; nüüd sai jällegi tema tabamus saatuslikuks. “Kante areneb ja on ajastust ning liikumist parandanud. Nüüd arvan, et hakkame Ross Barkleyga tegelema. Peame nüüd püsivust näitama, sest viimases viies kohtumises mängisime kolmes hästi ja kahes halvasti.”

“Peame stabiilsuse tekitama. Mängida on veel 18 mängu ehk peame olema stabiilsed. Sellega on läinud asi keerukaks, kuna viimase kahe päevaga oleme korjanud neli vigastust: Cesc Fabregasile, Ruben Loftus-Cheekile ja Danny Drinkwaterile lisandus nüüd Olivier Giroud. Peame veel uurima, kui pikk vigastuspaus teda ees ootab,” võttis Sarri kõik kokku.

scroll to top