fbpx
Close

Miks on Pogba endiselt Unitedis? Raiola: see on küsimus Madridi Realile

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Tuntud jalgpalliagent Mino Raiola avaldas, et Paul Pogba siirdumine Madridi Reali pole sugugi õhust võetud teema, aga samas on keeruline näha selle reaalsuseks saamisel.

“See on küsimus Madridi Realile. Ühel hetkel tundis Pogba rohkelt armastust ja usaldust Unitedi vastu. Mitmeid teisi klubisid on samuti. Pealegi on Unitedil ja Realile väga raske jõuda kokkuleppele sedavõrd suures üleminekus, sest suurtele klubidele ei meeldi müüa silmapaistvaid mängijaid teistele suurtele klubidele. Ja ma ei tee teiega nalja. Pogbale on Reali eest mängimine alati olnud atraktiivne võimalus. Seda ka [Reali peatreeneri Zinedine] Zidane’i tõttu. Ta on Pogba lapsepõlve kangelane,” rääkis Raiola AS-i vahendusel 28-aastasest Pogbast.

Kas mingi tehing võiks ikkagi reaalsuseks saada? “Ma ei tea. Arvan, et midagi võimatut pole, kuid jalgpall sõltub konkreetsest päevast. Sa pead olema paindlik, et kõigile võimalustele mõelda. Mis oleks, kui homme tahaks Real teha vahetustehingut, Eden Hazard Pogba vastu? See on lihtsalt üks näide. Ja kui kõigile neljale osapoolele see meeldib, siis miks mitte?” lisas Raiola.

Kuigi Pogba puhul on Unitedis alati probleemiks olnud nii tema vorm ja ka suhtumine, on klubi poolt mõista antud, et oma rekordostu osas pakkumisi ei taheta kuulda. Järgmise aasta suvel on poolkaitsja leping küll lõppemas, aga koos Bruno Fernandesega on prantslane tänavusel hooajal Unitedit Manchester City järel Premier League’i tipus hoidnud ja lisaks jahitakse ka UEFA Euroopa liiga võitu.

scroll to top