fbpx
Close

Vana-aasta õhtu Balotelli moodi: Fiatiga avarii ja kell kuus hommikul sõbraga jalgsimatk koju

Avatar

Mario Balotelli. Foto: AP/Scanpix

Jalgpallimaailma üks värvikamaid kujusid Mario Balotelli ei väsi ka 29-aastaselt üllatamast, sest mees tegi 31. detsembril ehk 2019. aasta viimasel päeval oma sõbraga avarii.

Mitmed Itaalia ajalehed kirjutavad, et Balotelli lubas oma sõbral Fiat 500 Abarth juhiistmel koha sisse võtta pärast kohalikust ööklubist lahkumist. Tõenäoliselt olid mõlemad ka vägijooki tarvitanud ning selle tulemusena kihutati Fiatiga äärekivi otsa, mille käigus sai esitelg kannatada, ning masin lõpetas vastu aeda. Auto jäi lõpuks kõnniteele kinni ning koos otsustati kell kuus hommikul seetõttu koju jalutada. Mõned tunnid hiljem olevat saabunud puksiir, mis auto ära likvideeris.

Balotelli esindab tänavusest hooajast Itaalia kõrgliigas Brescia meeskonda, mis paikneb hetkel Serie A-s 18. kohal ehk väljalangemistsoonis. Lõppenud aastal jõudis ta Prantsusmaa kõrgliigas ka Olympique de Marseille’d ja Nice’i esindada. Ründemängija varasemased klubid on kahtlemata veelgi nimekamad, mille seas AC Milan, Liverpool, Milano Inter ja Manchester City.

scroll to top