fbpx
Close

Unitedi endine ääreründaja: Inglismaal võid uue aasta alguses treeningul joobes olla ja treenerit see ei huvita!

Avatar

Michael Carrick, Wayne Rooney, Nani ja Rio Ferdinand. Foto: AP/Scanpix

Aastatel 2007-2014 Manchester Unitedis pallinud portugallasest ääreründaja Nani meenutas naljakaid seiklusi Inglismaal oldud ajal, mil tavaliselt karmkäeline Unitedi peatreener Sir Alex Ferguson suutis ka veidi auru välja lasta ja teda ei huvitanud, kas mängija tuli uue aasta alguses treeningule joobnuna, vaid võttis selliseid juhtumisi huumorina.

“Ma ei sattunud kunagi jamadesse. Käisin õigetel hetkedel väljas, näiteks sain lõbutseda siis, kui järgmine päev oli vaba. Või erilistel päevadel, nagu jõulud ja uusaasta. Kedagi Inglismaal ei huvitanud, mida sa neil päevadel tegid. 1. jaanuaril saime isegi treeningule joobnuna minna ja treenerit see ei huvitanud. See oli Sir Alexi pool, mis teadis, kuidas mängijatega toime tulla ja öelda, et see päev on eriline ning ma ei saa erandeid teha,” rääkis Nani intervjuus Tribuna Expresso’le.

“Olime aasta läbi mänginud. Kui ühel päeval [Unitedi endine keskkaitsja] Wes Brown joob ennast täis, siis mida me ikka teeme? See oli puhas rõõm, lõõgastumise hetk ja teistsugune treening – paras veiderdamine. Ma ei valeta, mulle meeldib väljas käia. Aga nüüd ma väldin neid, sest olla võimeline kõrgel tasemel mängima, pead sellest loobuma, ja teada õiget hetke, kuna nautida,” lisas 33-aastane Nani.

Praegu kuulub Portugali koondislane USA kõrgliigas MLS-is Orlando City hingekirja. Kahel korral pärast Unitedi perioodi on ta jõudnud kodumaal Lissaboni Sportingus pallida, kuhu ta kuulus ka oma profikarjääri esimesel kahel hooajal. Veel on ta esindanud Istanbuli Fenerbahcet, Valenciat ja Laziot.

scroll to top