Arsenal näitas Unitedile koha kätte, City sai Ancelotti Evertoni üle raske võidu

Arsenal. Foto: REUTERS/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga 21. vooru kolmapäevases ülejäänud neljas mängus võtsid võidu Manchester City ja Londoni Arsenal. Uue peatreeneriga West Ham United mängis selgelt üle Bournemouthi.

Päeva ühes põnevaimas matšis olid vastamisi Arsenal ja Manchester United. Hiljuti Arsenali etteotsa asunud Mikel Arteta oli oma hoolealused väljakule saatnud suurepärase häälestatusega ning kaheksandal minutil avas Nicolas Pepe juba ka skoori. 42. minutil suurendas eduseisu keskkaitsja Sokratis Papastathopoulos ja teisel poolajal enam väravaid ei löödudki.

Manchester City oli Gabriel Jesusi kahe tabamuse toel 2:1 üle Evertonist. Vastaste auvärava lõi Richarlison ja ühtlasi katkes selle mänguga Carlo Ancelotti kahe mängu pikkune kaotusteta seeria Evertoni juhendades.

Sarnaselt Arsenalile ja Evertonile peatreenerit vahetanud ja sellele kohale Manuel Pellegrini asemele David Moyesi toonud West Ham United näitas koheselt võimast mängupilti koduväljakul Bournemouthi vastu. Mark Noble lõi avapoolajal kaks väravat ja Sebastien Haller ühe ning teisel poolajal vormistas Felipe Anderson lõppskooriks 4:0.

Manchester City – Everton 2:1

Norwich City – Crystal Palace 1:1

West Ham United – Bournemouth 4:0

Arsenal – Manchester United 2:0