Valus! Cagliari tuli kaotusseisust välja, aga jäi taas viimastel hetkedel punktita

Ragnar Klavan (paremal). Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio kohtus laupäeval Itaalia kõrgliiga 17. voorus võõrsil Udinesega ning leppida tuli paraku 1:2 kaotusega.

Argentiinlasest keskväljamees Rodrigo De Paul viis Udinese 34. minutil juhtima ja poolaeg lõppes võõrustajate napi eduseisuga. 84. minutil Joao Pedro siiski viigistas, aga juba minut hiljem oli Udinese poolelt täpne Elevandiluuranniku poolkaitsja Seko Fofana. Üleminutitel saadeti punase kaardiga ära Cagliari kaitsemängija Fabio Pisacane ja kaheksandal lisaminutil teenis kollase kaardi ka lõpuks täismängu kirja saanud Klavan. Uuesti viigiseisu Cagliaril ikkagi jalule seada enam ei õnnestunud.

Cagliari asub turniiritabelis viiendal kohal 29 punktiga ja kui Atalanta alistab pühapäeval AC Milani, siis langetakse kuuendaks. Pikka aega kaotust vältinud Cagliari pidi 16. voorus leppima kibeda 1:2 kaotusega Lazio vastu. Nüüd tuli seega juba teine järjestikune kaotus.