fbpx
Pealeht / Hispaania / Valladolidi president kohutavast väljakust: arvasime, et plats on heas seisus
Foto: Reuters/Scanpix

Valladolidi president kohutavast väljakust: arvasime, et plats on heas seisus

Barcelona tiimi pahandanud Valladolidi muruväljak sai Twitteris kuulsaks ning pildid, kus Barcelona äärekaitsja Jordi Alba murutükke tõstab ning nõutult väljaku kvaliteedi üle imestab, levisid kõikjale. La Liga kinnitas pärast Sergio Busquetsi küsimusi, kas liiga juhtkond üldse vaeva ka näeb selleks, et platsid oleksid mängukõlblikud, et on algatatud menetlus platsi seisukorra suhtes.

Muru pandi väljakule maha kõigest neli päeva enne kohtumist ning Valladolidi president Carlos Suarez tõdes Cadena Serile antud usutluses, et uskus väljaku piisavasse kvaliteeti. “Arvasime, et väljaku kvaliteet on parem kui ta mängu hetkel oli ning nii palju mättaid ei teki. See on meie süü ning kui saame trahvi, siis õigustatult,” selgitas president.

“Isegi kui muru on äsja maha pandud, olgugi et hea kvaliteediga, võib kate ikkagi üles tulla. Meil oli piiratud aeg väljaku korrastamiseks, sest tõusime meistriliigasse juuni keskel ning arvasime, et jõuame avavooruks oma platsi korda teha,” tunnistas Suarez enda viga.

polar.com

Vaata lisaks

97 miljonit eurot on Real Madridi pingil lihtsalt vedelemas

Real Madrid tegi sel suvel õige mitu ostu, nendest nimekaim Thibaut Courtois on La Ligas …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga