fbpx
Pealeht / Varia / Prantslasest ründaja teda peatanud politseinikule: mind seadused ei huvita, ma teenin 150 000 kuus
Foto: Danielreche/Pixabay

Prantslasest ründaja teda peatanud politseinikule: mind seadused ei huvita, ma teenin 150 000 kuus

Prantsusmaa kõrgliiga klubi Montpellieri ründaja Andy Delort sai läinud öösel hakkama korraliku rumalusega. Esiteks andis ta oma auto juhtida sõbrale, kellel puudus nii juhtimisõigus ja kes oli alkoholijoobes, seejärel otsustas sõber põgeneda politsei eest ning tagaajamise lõppedes lajatas Delort ka politseiniku suunas väitega, et teda seadused ei huvita ning kuupalgaks on 150 000 eurot.

Midi Libre andmetel arreteeriti Delort varajastel hommikutundidel, kui ta solvas politseiametnikku, tuues põhjuseks, et teda seadused ei mõjuta ning ta teenib 150 000 eurot ning ähvardas korrakaitsjat. Politsei märkas varasemalt ründaja autot ning otsustas juhti kontrollida, kuid rooli taga olnud Delorti sõber, kes oli alkoholijoobes ning juhtimisõiguseta, proovis politseipatrulli eest põgeneda.

Lõpuks andis temagi alla ning politseiametnikud arreteerisid mõlemad mehed. Kui Delort võib saada süüdistuse politseiametniku ähvardamise eest, siis tema sõpra süüdistatakse alkoholijoobes ning juhtimisõiguseta sõitmise, ohtliku sõidustiili ning politsei märguannete eiramise eest. 26-aastane ründaja viibib Montpellieris laenul Toulouse’ist ning ta on varasemaltki tekitanud probleeme, näiteks 2011. aastal osales ta massikakluses, kui Ajaccio ning Nantes’i pallurid läksid väljakul omavahel kähmlema.

Vaata lisaks

VIDEO: mida peab Manchester United oma hiilgeaegade taastamiseks tegema?

Manchester Unitedi viimane liigatiitel pärineb kuue aasta tagusest hooajast, kui legendaarse Sir Alex Fergusoni viimane …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga