fbpx
Close

Kaheväravalise eduseisu maha mänginud Interi peatreener: pole lihtne selgitada

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Torino vastu 2:0 juhtinud ning mängu kontrollinud Inter Milan lasi endale teisel poolajal lüüa kaks vastuseta väravat, leppides lõpuks kaotatud kahe punkti ehk viigiga. Peatreener Luciano Spalletti ei oska selgitada, mis juhtus ning kuidas sai tiim niimoodi kokku kukkuda.

Kahe mänguga vaid punkti teeninud Inter näitas küll paremat esitust kui avavoorus Sassuolo vastu, kuid siiski suudeti eduseis ära käkkida. “Pole lihtne selgitada, miks me teisel poolajal justkui pea kaotasime. Tundus, et nende pika palli taktika üllatas meid,” rääkis peatreener Sky Sport Italiale.

“Me ei mänginud palliga nii, nagu pidanuks ja ei suutnud korralikult survestada. On keeruline selgitada, kuidas me suutsime endale kaks väravat lüüa lasta, kuid reaalsus on, et surve alla jäädes oleme hädas,” tõdes Spalletti. “Kui Sassuolo vastu tegime kõik valesti, siis Torino vastu olime juba paremad, alustasime suurepäraselt, kuid mängisime eduseisu labase värava tõttu maha,” ütles läinud suvel AS Romast Interisse siirdunud itaallane.

scroll to top