fbpx
Close

Marcelo pärast võidumängu: igatseme Ronaldot, kuid Bale ja Benzema on ka väga head

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Girona vastu kaotusseisu jäänud, kuid neli vastuseta väravat kõmmutanud Real Madrid on liigat jätkamas täiseduga, kui Sergio Ramose külmanärviline penalti, Karim Benzema kaks tabamust ning Gareth Bale’i värav tõi teenitud võidu. Vasakkaitsja Marcelo küll tõdes, et tunnevad väravamasinast Cristiano Ronaldost puudust, ent teised ründajad on ka piisavalt head, et võite noppida.

Muidu harjumuspäraselt täismängu tegev Marcelo vahetati juba tunni möödudes välja ning see tekitas vasakkaitsjas veidi segadust. “Olin vahetusest üllatunud, aga austan treeneri otsust. Tahtsin jätkata, sest olin täiesti terve ja heas konditsioonis,” ütles brasiilane mängujärgses intervjuus. “Liigume õiges suunas ning olen kindel, et lähme iga mänguga aina paremaks. Tegime hea esituse ja võtsime kolm punkti,” lisas ta.

Täna kahe peale kolm väravat skoorinud Gareth Bale ja Karim Benzema on saanud mängida endale naturaalsemat rolli, kuna Cristiano Ronaldo Juventusesse siirdumine on vabastanud ka teised pallurid, kellel nüüd seisneb skoorimiskohustus. “Cristiano on maailma parim ning muidugi me igatseme teda, kui Bale ja Benzema on ka väga head mängijad,” kommenteeris Marcelo suvist vangerdust.

Peatreener Julen Lopetegui mängitas väravas taas Keylor Navast, sundides värskeimat ostu Thibaut Courtois’d pingil istuma. “Meil on kaks suurepärast puurivahti. Isegi kolm, kui Kiko Casilla sinna loetellu arvata. Pole mingit probleemi, hetkel panustame Keylorile ning tundub, et ta saab väga hästi hakkama. Eks näis, mis tulevik toob, kuid tiimis on iga koha peale kõva konkurents ja see on tiimi tasemele väga hea,” rääkis suvel klubi peatreeneriks määratud hispaanlane.

scroll to top