fbpx
Close

Endiste Napoli treenerite vastasseisust võidukana väljunud Sarri: Newcastle’i formatsioon üllatas mind

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Pühapäeva õhtul sai näha tõelist thrillerit, kus Premier League’i 3. mänguvoorus kohtusid endised Napoli peatreenerid – Maurizio Sarri Chelsea ja Rafael Benitez Newcastle’i treeneritoolil. Võidukana väljunud Sarri oli Benitezi vangerduse osas üllatunud, Benitez viskas kivi kohtunike kapsaaeda.

Marcos Alonso kukkumine penaltialas tõi Chelseale 11 meetri karistuslöögi, mille Eden Hazard ka realiseeris. Pehmelt antud otsus jäi Benitezi hinge närima, kes tundis, et neile tehti liiga. “Nii penalti kui sellele eelnenud olukorras antud viga olid vägagi kahtlased. Meil oli puudu kuus mängijat, kuid tegime hea mängu, mistõttu on kaotus kibeda maiguga. Näitasime Chelseale, et lõpetasime läinud hooajal kümnendana ning tegime väljakul häid otsuseid,” siunas Benitez kohtunikke, kuid kiitis oma tiimi.

Premier League’is vaid võite tunnistanud Sarri oli 5-4-1 formatsiooni nähes üllatunud. “Ma pole ealeski näinud Rafa Benitezit tegemas sellist valikut, mängides viie kaitsjaga. Nende kodustaadionil on igal tiimil raske mängida,” ütles itaallane mängujärgses intervjuus. “Eden mängis väga hästi, kuid ma tahtnuks ta varem välja vahetada. Mateo Kovacic palus hoopis vahetust ning ma ei saanud tema platsile jätmisega riskida,” selgitas Sarri põhjust, miks Hazard tegi kohe täismängu.

scroll to top