fbpx
Close

VÄLK SELGEST TAEVAST: Arsenal tegi Euroopa tippklubidele ninanipsu ja käib talendika ääreründaja eest välja rekordilise summa!

Avatar

Nicolas Pepe. Foto: Panoramic/Scanpix

Suvine üleminekuaken muutus äsja palju huvitavamaks ja meeldejäävamaks, kui ääreründaja otsinguil olev Arsenal nõustus Lille’i tähe Nicolas Pepe üleminekusummaga ning jättes seljataha nii Müncheni Bayerni, Napoli kui Manchester Unitedi, kes kõik palluri allkirja jahivad.

Üleminek on just seetõttu uskumatu, et piiratud eelarvega Arsenal on olnud läbirääkimistes Crystal Palace’iga Wilfried Zaha osas ning peatreener Roy Hodgson on välja öelnud, et ühtki mõtlemapanevat pakkumist pole Euroopa liiga hõbemedalistid suutnud teha, vihjates liiga väikesele pakkumisele.

Nüüd aga nõustuti Lille’iga 75 miljoni euro suuruses üleminekusummaga, vahendab Sky Sports. 24-aastane Pepe sai Arsenalilt pakkumise ka viie miljoni eurose aastapalga osas, kui Napoli pakkus neli miljonit. Mängija ise on huvitatud eelkõige Londonisse liikumisest.

Kuna Prantsusmaa klubi nõustub osamaksetega, siis on 50 miljonilise eelarve juures võimalik säärast diili teha. Crystal Palace tahtis aga pea enamik summat kohe ning see lõi Arsenali plaanid sassi.

scroll to top