fbpx
Close

Everton tunneb huvi Juventuse ründaja vastu ning tegi Arsenali sihtmärgile avapakkumise

Avatar

Wilfried Zaha. Foto: Reuters/Scanpix

Ka Everton kavatseb sel suvel ridu täiendada ning püüda kohta esikuuikus, mis tagaks pääsu Euroopa klubivutti. Kui Wolvesi täiendused on olnud pigem tagasihoidlikud, siis West Hami suvised diilid on nad tõstmas tõsiseks konkurendiks Euroopa kohtadele ning Liverpooli väiksem klubi ei kavatse pealt vaadata.

Ründeliini kavatsetakse täiendada ja sihikul on Juventuse 19-aastane talent Moise Kean. Itaalia meistrid on nõus 40 miljoni euro eest ta Premier League’i loovutama, kuid tagasiostu õigusega. Sky Sportsi andmetel on mullu 13 liigamänguga kuus väravat löönud ja kolme koondisemänguga kaks korda skoorinud Kean hetkel läbirääkimistes Evertoniga.

Kuid tegemist pole ainsa ründetäiendusega – liigarivaalilt Crystal Palace’ilt ollakse nõus napsama Wilfried Zahad, kes pikalt oli Arsenali radaril, kuid eelmise hooaja viiendad ei jõudnud üleminekusummas kokkuleppele. Everton on pakkunud palluri eest 60 miljonit eurot, kuid Palace hindab teda umbes 80 miljoni kanti. On räägitud, et summa vähendamiseks ollakse nõus pakkuma lisaks rahale ka mõnda mängijat.

scroll to top