fbpx
Close

Newcastle’i omanik kritiseeris lahkunud Benitezit: ta ei hoolinud klubist, vaid rahast

Avatar

Mike Ashley. Foto: Action Images/Scanpix

Juunikuu lõpus Newcastle’ist Hiinasse liikunud hispaanlasest peatreener Rafael Benitez sai klubi omanikult Mike Ashleylt kriitikat, kui SportsDirectiga suure varanduse kokku ajanud mees ekslootsi huvid ja prioriteedid paljastas.

Benitez vihjas pärast Hiinasse siirdumist, et klubi juhtkonna lubadused jäid täitmata ning usaldamatus viis ta lahkumiseni. Ashley aga vastas seepeale, et peatreeneril olid teistsugused huvid. “Võttes arvesse tema juttu, siis tunduks, et esikohal olid temal klubi, siis tema ise ja seejärel alles raha. Tegelikult oli vastupidi – raha oli primaarne. Selle asemel et end proovile panna, lahkus ta Hiinasse raha järgi. See valmistab minus pettumust,” salvas ta Daily Mailile antud usutluses.

“Kui ta läinuks Real Madridi või Premier League’i esikuute kuuluvasse klubisse, saanuks ma otsusest aru. Aga tegelikult oli asi rahas ja ta võinuks meile sellest kohe alguses rääkida. Rafa küsis 50 % palgatõusu ning arvan, et ta teadis selle soovi teostamatusest. Kui me nõustunuksime, siis leidnuks ta miskit muud, et keelduda. Kõik arvavad, et me veeretasime senti ja seetõttu jäime temast ilma. Temal oli hääletoru, meil mitte,” selgitas Ashley avalikult.

scroll to top