fbpx
Close

Newcastle’is läks möll lahti: fännid protesteerivad klubi omaniku ja uue peatreeneri vastu

Avatar

Mike Ashley. Foto: Action Images/Scanpix

Newcastle Unitedi fännidel on omanikust Mike Ashleyst ning tema otsustest kõrini: poolehodjad on marssinud tänavatele ning avaldavad meelt SportsDirectiga rikkaks saanud ärimehe vastu. Oma pahameele on teeninud ka uus peatreener Steve Bruce, kes varasemalt on juhendanud suurt linnarivaali Sunderlandi.

Ashley on Newcastle’i omanik olnud juba 12 aastat ning selle aja jooksul on ta vahetanud kümnel korral peatreenerit. Nigelad investeeringud ja soov klubi maha müüa on muutnud fännid kärsituks, sest mitmed läbirääkimised Newcastle’i omanikuvahetuse osas on taas liiva jooksmas ning agoonia saab vaid jätku.

See suvi on olnud nende jaoks kohutav – lahkunud on tasemel peatreener Rafael Benitez, kes vihjas klubi juhtkonna passiivsusele ning katteta lubaduste andmisele, samuti on ilma jäädud kahest tipuründajast Salomon Rondonist ja Ayoze Perezist.

Sky Sportsile antud usutluses tõdes fännirühmituse eestvedaja, et meeleavaldused on suunatud ainult omaniku suunas, kes on müünud parimad mängijad maha ning pole vaevunud neid asendama, vaid hoopis tiimi nõrgestanud. “Ta on teinud kõik selleks, et klubi ära rikkuda. Olime enne tema tulekut arvestatav jõud, tema ajal oleme kahel korral langenud kõrgliigast,” oli eest vedaja otsekohene.

scroll to top