fbpx
Close

Juventus plaanib Pogba eest anda Manchester Unitedile lausa kolm mängijat

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Kas Paul Pogba jääb sel suvel (veel) Manchester Unitedisse või naaseb Juventusesse, on küsimus, millele on mitmeid nädalaid oodatud selget vastust. Hetkeseisuga on mitmeid vabaagente ja Matthijs de Ligti soetanud Juventus võimetu ostma eksmängijat otse välja ning peab FFP reegleid silmas pidades tulema välja teistsuguse lahendusega.

Corriere della Sera andmetel on Itaalia gigant nõus Pogba üleminekusumma pehmendamiseks andma vastu kolm mängumeest – paremkaitsja Joao Cancelo, ääreründaja Douglas Costa ja keskväljamees Blaise Matuidi peaks diili õnnestumise korral tõmbama selja punase särgi.

Pogba ise on vihjanud, et soovib naasta Itaaliasse, saades võimaluse mängida koos Cristiano Ronaldo ja vanade sõpradega, kellega koos võideti mitu Serie A tiitlit ja jõuti ka Meistrite liiga finaali. Samas uurib tema kohta Zinedine Zidane ja Real Madrid, kuid sel suvel on nemadki väga võimsalt kulutades enda finantsilised seisud veidi nurka mänginud ja peavad samuti kedagi vastu saatma, et 170 miljoni eurost summat vähendama.

scroll to top