fbpx
Close

Klopp: Liverpooli rahakott ei luba meil absoluutse tipuga võistelda

Avatar

Alisson ja Virgil van Dijk. Foto: Reuters/Scanpix

Sel suvel kõigest ühe marginaalse täienduse teinud Liverpool tegi võimsad ostud mullu, mis päädis Meistrite liiga triumfi ja kõrgliiga hõbemedalitega. Peatreener Jürgen Klopp on vihjanud, et uusi täiendusi ilmtingimata tegema ei pea ning ta ei tunne üleminekuakna pärast erilist muret.

Regulaarselt suuri ostusid tegevad PSG, Barcelona ja Manchester City on klass omaette ning nendega Liverpool võistelda ei saa. “Oleme viimastel hooaegadel teinud suuri investeeringuid ning ei saa igal suvel suuri summasid kulutada. Inimesed räägivad nii muuseas, et nüüd kuluta 200, siis 300 miljonit eurot… maailmas on võib-olla kaks klubi, kes suudavad selliseid üleminekuaknaid regulaarselt teha ja nendeks on Manchester City ja PSG, suuri summasid võivad kulutada ka Barcelona ja Real Madrid,” seisid sakslase sõnad Liverpooli kodulehel.

“Oleme rahul, tiim on hea, kõik on rõõmsad. Võib-olla peame üht positsiooni täiendama ja kui leiame sobiva pusletüki, siis on tore, kuid meil pole mingit survet. Kõik lahendused kõikideks olukordadeks on olemas. Ootan uut hooaega juba väga,” kinnitas Klopp, et kõik on korras.

scroll to top