fbpx
Close

Guardiola paljastas, mis järeldusele jõuti pärast kaotust Newcastle’ile

Avatar

Pep Guardiola ja Riyad Mahrez. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City tiitlilootused on saanud sel kalendriaastal juba kolm tagasilööki, kui kaotused Crystal Palace’ile ja Leicesterile andsid Liverpoolile võimaluse vahet suurendada, siis eelmises voorus jäädi 1:2 alla Newcastle’ile ning nende õnneks komistas ka Liverpool ehk loovutati kolme asemel kaks punkti. Nüüd peab hakkama oma vigu kiiresti lappima.

Peatreener Pep Guardiola tunnistas pärast 3:1 võitu Arsenali üle, et kui tema tiim ei pinguta, siis tegemist on palliplatsil halva meeskonnaga.”Me rääkisime pärast kaotust väga palju ning väga tähtis oli mõista, mida me peame mängude võitmiseks üldse tegema. Kui mängime nii nagu Arsenali vastu, nagu me oleme enamikes matšides sel hooajal pallinud, siis oleme hea tiim, kui anname 90 minutit kuuma,” alustas Pep.

“Nüüd oleme tiim, kes on tagasi tiitliheitluses ja see näib kena, aga kui meil pole seda rütmi ja oleme veidi aeglasemad, siis me pole hea tiim. Oleme viimase kolme aasta jooksul rääkinud omavahel õige palju, aga eriti just viimastel päevadel võtsime üles teema, et millal me oleme head ja kuidas me peame mängima nii, et meie tugevused välja tuleksid,” jätkas ta.

Eraldi kiituse sai Arsenali võrku kübaratriki vormistanud Sergio Agüero, kelle taset pidas Pep imeliseks. “Kõik teavad, kui hea ta on. See aga, kuidas ta võitleb palli nimel, on tähtis ja see ongi imeline. Ma tean, et ta pole suuteline jooksma nagu Gabriel [Jesus] või Bernardo [Silva], aga ta annab endast alati maksimumi ja Agüero on meile tähtis,” ütles ta argentiinlase kohta häid sõnu Sky Sportsi vahendusel.

scroll to top