fbpx
Close

Aprillinali? Benitez usub, et Newcastle suudab esikuuikuga sammu pidada

Avatar

Rafael Benitez. Foto: AP/Scanpix

Õhtul Arsenaliga kohtuv Newcastle’i peatreener Rafael Benitez on oma tiimi võimekuses niivõrd veendunud, et võrdles neid suisa esikuuiku klubidega. Hetkel 13. kohal paiknev tiim on aga seitsme punkti kaugusel relegatsioonikohast.

Hooaja algus oli nigel, aga viimastel kuudel on Newcastle hakanud paremini mängima ning tundub, et ka sel hooajal jäädakse Premier League’i püsima. “Tulen keskkonnast, kus olen harjunud tiitleid võitma,” ütles Real Madridi, Liverpooli, Milano Interit ja Chelseat juhendanud hispaanlane.

“Tahan võimalust pista rinda parimate tiimidega ning näiteks Arsenaliga kohtudes on tunne, et mängid kui võrdne võrdsega, keda on vägagi võimalik võita. Kui hooaja alguses tundus, et esikuuikuga viigistada oleks hea tulemus, siis ma olen harjunud selliseid meeskondi võitma. Tahan tüürida tiimi, kes on võitlusvõimelised ning kui teed õigeid otsuseid, siis võidad,” ütles Meistrite liiga võitja Sky Sportsile.

Jätkem siis meelde, et kui Newcastle teeb täna Arsenalile tuule alla, siis tegemist pole üllatustulemusega, vaid loomulik asjade käik ning harjumuspärane triumf, kui peatreeneri sõnade järgi käituda.

scroll to top