fbpx
Close

USKUMATU: videokordus tegi deja vu ja röövis Manchester Citylt võidu!

Avatar

Videokorduse otsus, mis Manchester City poolfinaali ukse taha jättis. Foto: AFP/Scanpix

Premier League’i teises voorus nähti tõelist meelelahutust, kui Manchester City ja Tottenham leppisid 2:2 viiki. Skoor oli 90+2 minutil juba 3:2, kui Gabriel Jesus väravasse kõmmutas, ent Aymeric Laporte’i “sööt” oli käega ning videokordus tuvastas reeglite rikkumise, jättes tabamuse lugemata.

Raheem Sterlingu osav pealöök maandus posti kõrval ning Hugo Lloris jäi pealtvaatajaks, kui City 1:0 juhtima läks. Eric Lamela viigivärava võib kirjutada aga kiipri Edersoni kapsaaeda, kui brasiillase paigutus sai saatuslikuks. Osav söödukunst viis Premier League’i tiitlikaitsjad Sergio Agüero jala läbi taas juhtima, kuid Lucas Moura esimene puude pärast vahetuspingilt sekkumist seadis skoori taas viigiliseks.

Üleminutitel aga juhtus see, mis kevadel, kui videokordus jättis Manchester City võiduta: toona fikseeriti küll suluseis, seekord käega mäng ning Jesuse terav löök tahaposti jäeti lugemata. Etihadi staadioni publik oli joovastuses ning tähistamas, kuni peakohtunik Michael Oliver värava ikkagi tühistas.

scroll to top