fbpx
Close

Guardiola ja De Bruyne ühest suust: peame videokordustega harjuma ning otsustega leppima

Avatar

Pep Guardiola ja Kevin de Bruyne. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City ning videokordused ei sobi jätkuvalt kokku – taaskord jäi Tottenhami vastu võit võtmata, kui sellest hooajast debüteeriv VAR jättis Gabriel Jesuse tabamuse käega mängu pärast lugemata. Peatreener Pep Guardiola ning avaväravale ilusa söödu andnud keskväljamootor Kevin de Bruyne laiutasid käsi ning tõdesid, et uue süsteemiga peab lihtsalt harjuma.

“On nagu on. See on uus reegel jalgpallis, kuigi veidi veider. Ma otseselt ei nõustu sellega, kuid peame lihtsalt leppima. Domineerisime mängu täielikult ning pidanuksime rohkem skoorima. Mängisime väga hästi ning samas vaimus jätkates teeme sel hooajal suuri asju,” ütles belglane Sky Sportsile. “Olen vanakooli mees – mulle meeldib mängu voolavus ning entusiasm. Kui kuulsin, et värav jäeti kaitsemängija käepuute pärast lugemata, siis pean seda absurdseks. Reegli vastu pole mul midagi, kuid sääraseid olukordi tuleks põhjalikumalt üle vaadata,” lisas poolkaitsja.

Peatreener Pep oli oma tiimi esitusega rahul sest 30 pealelööki on number, mis väärib tähelepanu. “Ma ei hakka oma tiimi sisselastud väravate osas kritiseerima, lõime 30 korda peale. Mis seal ikka, ma tahtnuks võita, kuid ei võitnud. Videokordused on siin ja peame neid aktsepteerima. Austan vutti, mida mängime ning ma ei kahetse midagi,” rääkis katalaan.

scroll to top