fbpx
Close

Solskjaer hooaja algusest: oleme võrreldes eelmise hooaja lõpuga kordades teravamad

Avatar

Paul Pogba ja Anthony Martial. Foto: Imago/Scanpix

Manchester Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer alustas oma esimest täispikkuses hooaega võimsa 4:0 võiduga Chelsea üle ning märkimisväärseks teeb võidu fakt, et võidukas tiim jooksis südikast Chelseast rohkem. Rohkem võhma ning parem füüsis on hädavajalik norralase mängupildi täitmiseks, kus võib näha elava legendi Sir Alex Fergusoni käekirja – kiired ääred, palju jooksmist, kõrge mängutempo.

Eelmise hooaja lõpp läks totaalselt aia taha, kui viimase viie kohtumisega võeti vaid kaks punkti. See näib olevat minevik, kui Solskjaeri sõnu uskuda. “Loodetavasti oleme palju muutunud, sest võrreldes Chelsea mänguga ning eelmise hooaja lõpuga jookseme ikka väga palju rohkem, mis on rõõmustav. Meil on energiat ning teeme vastupidavuse kallal jätkuvalt tööd,” rõhutas norralane Sky Sportsile.

Kõik olevat justkui korras – pallurid on motiveeritud ning igaüks tahab tõestada, et väärib kohta punasärkide algkoosseisus. “Mängijad saavad iga päev võimaluse end tõestada ning näidata, et just nemad peaksid olema osa meie tulevikust. Iga mehe suhtumine on olnud suurepärane ja see on väga hea näitaja. Kõik olid hooaja alguses heas konditsioonis, saime kohe teiselt tasemelt hakata vormi looma,” lisas Solskjaer.

 

scroll to top