SUURE MÄNGU EEL: kas VAR viskab Manchester Cityle taas vimkat või on käes aeg tõeliseks kättemaksuks?

Bernardo Silva ja Raheem Sterling. Foto: Reuters/Scanpix

Eelmise hooaja mõjukaim videokorduse otsus on meil veel kõigil värskelt meeles, kui Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumises Manchester City ja Tottenhami vahel jäeti kohtumise otsustavatel minutitel City tabamus lugemata, mis jättis nad järjekordselt poolfinaali ukse taha. Nüüd on videokordus Inglismaa kõrgliigas kohal ning mõrkjas maik kaotusest on magusa revanši abil suust loputamiseks valmis.

Avavoorus oli Tottenham Aston Villa vastu raskustes, kuid Harry Kane’i kaks hilist tabamust tõid eelmise hooaja pronksitiimile siiski 3:1 võidu. City ei pidanud West Hamiga eriti vaeva nägema ning sirgjooneline 5:0 võit ning kübaratrikk Raheem Sterlingult näitasid Pep Guardiola õlitatud masinvärgi samahoogset jätkamist.

Kohtumine toimub Manchesteri parema klubi kodustaadionil Etihadil, kus mullu võideti 19 kodumängust lausa 18 ning poolajaks juhiti 13 kohtumises! Hullumeelne kindlus kodukamaral ei jäta Spursile erilist šanssi ning keskmiselt skooris liiga valitseja kodumängus kolm väravat, Suure Kuue vastu jäi väravate vahe Etihadil 15:3.

Kas Tottenhamil on üldse mingit šanssi? Optibet pakub nende võidu korral 5,36-kordset tagasimakset, mis erilisi lootusi üles ei sea. Kui City lööb harjumuspäraselt kolm tabamust, saad raha 2,28-kordselt tagasi, mis on juba mõtlemapanev koefitsient. Kui Spursi hoitakse nulli peal, teeb Optibet sulle 2,15-kordse tagasimakse.