fbpx
Close

Unitedi legend usub, et Pochettino valmistub klubist lahkumiseks

Avatar

Zinedine Zidane ja Mauricio Pochettino (taga). Foto: AFP/Scanpix

Pärast vihjavaid väljaütlemisi Tottenhami kohta on klubi peatreener Mauricio Pochettinot seostatud äsja vabanenud Real Madridi treeneritooliga. Suvel Londoni valgesärkidega kuue-aastase lepingu sõlminud argentiinlane on Manchester Unitedi legendi, praeguse Sky Sportsi analüütiku Gary Neville’i meelest oma pikast lepingust hoolimata ette valmistamas Spursist lahkumist.

Suvel null eurot uute mängijate ostu alla pannud Spurs on küll liigatabelis viies ja kaotab liidrile Manchester Cityle vaid viie punktiga, ent heast algusest hoolimata valitseb peatreeneri hinges kurbus, mida ta jagas ka meediaga. Pikalt on endist Espanyoli mängijat ja treenerit seostatud just Real Madridiga ja Zinedine Zidane’i järel nähti asendajana just teda, kuid argentiinlane oli veidi enne prantslase lahkumisavaldust sõlminud Spursiga juba uue, kuue-aastase lepingu.

“Teame, et Tottenham on üleminekuturul olnud pigem pragmaatiline ja konservatiivne, kuid Pochettino on alati suutnud tiimiga kenasti toime tulla. Ta on briljantne treener, kuid ühel hetkel läheb mõnda superklubi juhendama, see on paratamatu. Mõni klubi on järgmise aasta jooksul treenerit vahetamas ning just siis vaadatakse tema poole ja Poch teab seda,” rääkis Neville Sky Sportsis.

“Mul on tunne, et ta on alustanud ettevalmistusi klubist lahkumiseks. Mängu ajal tuli uudis, et Julen Lopetegui sai suuska ning see tööpost köidab teda: ta räägib hispaania keelt, on La Liga kogemusega ning kuningliku klubi treeneritöö on igale treenerile vägagi suureks mõttekohaks. Pochettino teadis, et Spurs eesotsas klubi omaniku Daniel Levyga on üpris piiratud rahakoti ja reeglitega ning nüüd ta tunneb, et tahab karjääriredelil üles astuda, sest ta ka väärib seda. Järgmiseks sammuks on töö maailma parima klubis ehk Real Madridis,” selgitas Manchester Unitediga kõik võitnud paremkaitsja.

scroll to top