fbpx
Close

Tottenhami edukas avavoor pani Kane’i ümber mõtlema? Inglane on treeningutel tagasi

Avatar

Harry Kane. Foto: Reuters/Scanpix

Viimastel nädalatel on Inglismaa koondise ja Tottenham Hotspuri esiründaja Harry Kane’i tulevik palju kõneainet pakkunud. 28-aastane mängumees polnud tükk aega Tottenhami treeningutel ja väidetavalt oli suuresti selle põhjuseks üleminek Manchester City ridadesse. Pärast võistkonna 1:0 võitu City üle Premier Legaue’i avavoorus pühapäeval on aga olukord imeväel muutunud ja Kane on täies mahus avalikult treeningutel kaasa löömas, vahendab Goal.com.

Teisipäeval oli Kane vaid osade meeskonnakaaslastega koos treenimas, sest äsja oli tal eneseisolatsioon läbitud – pärast Euroopa meistrivõistluste finaali, milles Inglismaa kaotas Itaaliale, põrutas Kane mitmete teiste koondisekaaslastega välismaale puhkust veetma. Kane’i polnud mõnda aega ka pärast puhkuse lõppu treeningutel näha, kuid tegelikult olevat ta kogu aja Tottenhami treeningbaasi hotellis viibinud ja individuaalprogrammi põhjal uueks hooajaks valmistunud. Esmaspäeval sai kogu meeskond puhkepäeva, aga Kane oli see-eest treenimas. Kuigi hetkel ei saa City’sse üleminekust kindlal kõneviisil rääkida, oli Tottenhami peatreener Nuno Espirito Santo viimati pressikonverentsil esinedes ettevaatlik ning andis mõista, et tuleb olla valmis võistkonda täiendada.

“Otsus [jätta Kane koosseisust välja] tehti laupäeval ehk päeval, mil valmistusime mänguks. Peame tegema otsuseid, see on meie töö. Harry treenib meiega, Pühapäeva hommikul oli ta tegutsemas ja ta valmistub, et saaks meeskonda aidata. Me ei eelda, et midagi enne üleminekuakna kinniminekut juhtub, aga peame olema vajadusel valmis reageerima, sest jalgpallis võib 31. augustini ükskõik, mis juhtuda,” rääkis Tottenhami peatreener Nuno pühapäeval pärast Manchester City üle saavutatud võitu.

Muuhulgas on Kane lisatud Tottenhami nimekirja UEFA Konverentsi liigasse, kus ootab meeskonda neljapäeval ees play-off’i mäng portugallaste Pacos de Ferreiraga. Süsteem on aga selline, et kui ta selles eurosarjas Tottenhami esindabki ja peaks toimuma üleminek mõnda Meistrite liiga klubisse, siis saaks ta ka seal ikkagi koheselt mängida.

scroll to top