fbpx
Close

Cristiano Ronaldo: minu lugu Realis on kirjutatud, meedia on käitunud lugupidamatult

Avatar

football, Serie A TIM Championship 2019-20 SAMPDORIA- JUVENTUS 1-2 in the picture: CR7 RONALDO CRISTIANO//IPAPRESSITALY_1724.8239/1912231004/Credit:Fototricarico / IPA/IPA/SIPA/1912231009

Torino Juventuse ründetähte Cristiano Ronaldot on pärast eelmise hooaja lõppu, mil klubi suutis läbi häda tulla Serie A-s neljandaks ja napilt Meistrite liiga koha kindlustada uueks hooajaks, mitmete teiste klubidega seostatud. Nüüd sai Portugali koondislasel sellest kõrini ja 36-aastane mängumees tegi sotsiaalmeedias omapoolse avalduse.

“Kõik, kes mind teavad, on teadlikud, kui keskendunud ma oma töösse suhtun. Vähem juttu ja rohkem tegutsemist – see on mind juhatanud moto karjääri algusest. Sellest hoolimata pean oma hoiakust teada andma seoses sellega, mis on hiljuti öeldud ja kirjutatud. Veelgi lugupidamatum mulle kui inimesele ja mängijale on meedias kergemeelselt püstitatud viis mu edaspidise karjääri osas. See on lugupidamatu kõigi nende klubide suhtes, keda need kuulujutud puudutavad, samuti sealsetele mängijatele ja taustajõududele,” seisis Ronaldo Instagrami postituses.

“Minu lugu Madridi Realis on kirjutatud. See on salvestatud. Nii sõnades kui numbrites, nii karikates kui tiitlites, nii rekordites kui pealkirjades. See on Bernabeu staadioni muuseumis ja see on klubi iga fänni mõttes. Peale selle, mida saavutasin, mäletan, et selle üheksa aasta jooksul oli mul sügav kiindumus ja lugupidamine, mida kannan tänase päevani endaga. Tean, et tõeliste Madridi Reali fännide südametes olen ma endiselt ja nemad on minu südames.”

“Lisaks hiljutisele Hispaaniat puudutavale teemale on olnud sagedaselt uudiseid ja lugusid, mis seostavad mind erineva arvu klubidega erinevates liigades, ilma et keegi isegi tunneks vajadust täieliku tõe välja selgitamiseks. Praegu ma enam ei vaiki ja ütlen, et ei saa lubada inimestel oma nimega mängida. Keskendun oma karjäärile ja tööle. Olen pühendunud ja valmis kõigiks väljakutseteks, millega mul tuleb silmitsi seista. Kõik muu? Kõik muu on kõigest jutt.”

2018. aasta suvest Juventuses palliv Ronaldo on Itaalias oldud aja jooksul 133 mänguga 101 väravat löönud. Kuigi kahel korral on tuldud Itaalia meistriks ja võidetud korra nii karikas kui ka superkarikas, siis Euroopas pole edu saavutatud ning viimase kolme hooajaga on laeks jäänud veerandfinaal.

scroll to top