fbpx
Close

Conte põhjendas Tottenhamile äraütlemist: küsimus pole palgas, vaid oli midagi, mis mind ei veennud

Avatar

Antonio Conte. Foto: Action Images - Reuters/Scanpix

Itaalia valitsev meister Milano Inter on viimasel ajal mitu tagasilööki pidanud vastu võtma. Kui EM-finaalturniiril tabas nende taanlasest keskväljameest Christian Erikseni infarkt ja on suur tõenäosus, et 29-aastane mängumees ei saa tipptasemel jalgpallurina enam jätkata, siis samuti on peatreenerikohalt taandunud Antonio Conte. Pakkumisi itaallasel jagub, aga endine Londoni Chelsea loots ei võtnud mõneti üllatavalt üht väga ahvatlevat lepingut vastu.

Interi president Steven Zhang selgitas mõne nädala eest põhjalikult, miks Contega koostöö jätkuda ei saanud. Peamiselt tõi ta välja erinevaid nägemusi, mis puudutasid olulisust klubi jaoks. Samas polnud saladus, et Conte tehtud tööd jäädakse igatsema.

Contel terendas võimalus naasta Inglismaale ja võtta üle Tottenham Hotspuri peatreeneriamet, mis jäi vabaks pärast Jose Mourinho vallandamist, kes nüüd on omakorda otsapidi Itaalias AS Romat juhendamas. Uut peatreenerit Tottenham siiski paika ei saanud ja väidetavalt oli peamisteks teguriteks esiründaja ja tiitlinäljas Harry Kane’i tulevik ning rahalised võimekused üleminekuturul. Tottenham vaatas viimase paari päeva jooksul ka Gennaro Gattuso suunas, kelle erimeelsused Fiorentina plaanidega panid ta lepingu lõpetama kõigest kahe nädala täitumisel. Eelkõige fännid ei tahtnud aga Gattusot üldse Tottenhami juhendamas näha.

“Üldiselt mulle väljakutsed meeldivad ning olen neid oma karjääri jooksul mitmeid vastu võtnud. Isegi tippklubid, mida olen juhendanud, polnud minu saabumise hetkel kunagi favoriidid. Vaatamata sellele, kui on midagi, mis mind ei veena, eelistan pakkumist mitte vastu võtta, hoolimata palgast,” ütles 51-aastane Conte Gazzetta dello Sport vahendusel, miks ta Tottenhami variandist loobus.

scroll to top