fbpx
Close

Inter napsas linnarivaalilt karistuslöökide spetsialisti, sihikul ka Barcelona võtmemängija

Avatar

Lionel Messi (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Itaalia valitsev meister Milano Inter võis küll peatreenerist Antonio Contest ilma jääda suuresti erinevate nägemuste tõttu üleminekuturul, aga klubi on siiski oma ridu täiendamas. Uueks lisandujaks sai ründava suunitlusega keskväljamees Hakan Calhanoglu ning väidetavalt ollakse huvitatud ka Jordi Alba teenetest.

27-aastane Türgi koondislane Calhanoglu pallis 2017/18 hooajast alates AC Milanis, kus tema ainsaks auhinnaks jäi 2020. aasta detsembrikuu Serie A parima mängija tiitel. Inter sõlmis temaga kolme aasta pikkuse lepingu ning palganumber oli samuti Milani omast etem – kui nemad pakkusid neli miljonit eurot ja lisaks pool miljonit boonustena hooaja eest, siis Interi pakkumine olevat olnud viis miljonit eurot koos miljonilise boonusega.

Kuna Calhanoglu leping Milaniga lõppes, siis Interisse siirdus ta vabaagendina. Üleminek võis olla ajendatud asjaolust, et teatavasti tabas Taani koondise keskväljameest Christian Erikseni käimasoleval EM-finaalturniiril infarkt, mistõttu on õhus suur küsimärk rippumas, kas ta Interit või üldse mõnda klubi veel esindada saab ning profikarjääri jätkata.

Mundo Deportivo kirjutab samal ajal, et Inter sooviks Barcelonast ära tuua Hispaania koondise vasakkaitsja Jordi Alba. 32-aastane mängumees on Barcelonas olnud juba 2012. aastast, kuid tema leping kestab 2024. aasta suveni. Nii on Inter väidetavalt valmis pakkuma mängijaid ühe osana vahetustehingust. Sky Sport Italia lükkab siiski Alba jutud ümber, sest Interi radaril on ka Londoni Chelsea’ äärekaitsja Marcos Alonso, kelle puhul võib kõne alla tulla vahetustehing Achraf Hakimiga seoses.

scroll to top