fbpx
Close

Inglismaa koondise äärekaitsja on häiritud: ma ei saanud Mourinhoga läbi, aga ta ei lõpeta endiselt minust rääkimist

Avatar

Luke Shaw. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi ja Inglismaa koondise vasakkaitsja Luke Shaw meenutas, et Jose Mourinhoga ta ei saanud Unitedis koos töötades kuidagi ühele lainele, ent portugallasest tuntud treener kritiseerib teda endiselt.

Shaw’d on Unitedis ees ootamas kaheksas järjestikune hooaeg. Samal ajal on Mourinho jõudnud Unitedist lahkuda, minna Tottenham Hotspuri, sealtki lahkuda ja nüüdsest juhendab mees AS Romat. 25-aastane Shaw on hetkel Euroopa meistrivõistlustel Inglismaa koondist aitamas ning teisipäeval ootab ees suur matš Saksamaa vastu. Alagrupifaasi 1:0 võidumängus Tšehhiga iseloomustas Mourinho oma endist hoolealust kui “dramaatiliselt halvasti tegutsenud mängijat”.

“Talle meeldivad ühed ja mitte teised mängijad. Ma kuulusin viimasesse kategooriasse. Püüdsin endast kõik anda, et end tema poolele tagasi mängida, aga sellest ei tulnud midagi välja, polnud vahet, mida tegin. Pole saladus, et me ei saanud omavahel läbi. Arvan, et ta oli suurepärane peatreener, aga teate, minevik on minevik. Aeg on edasi liikuda. Püüan seda teha, kuid ilmselgelt tema seda ei suuda,” rääkis Shaw The Guardiani vahendusel.

“Ta järjepidevalt räägib minust, mis on mu arvates üpris veider. Isegi mõned koondisekaaslased on öelnud: “Mis tema probleem on?” ja “Miks ta endiselt räägib sellest?” Ta lihtsalt peab edasi liikuma. Loodetavasti leiab ta ühel hetkel rahu, liigub edasi ning ei muretse enam minu pärast. Olen ilmselgelt kõvasti tema mõtetes ja ta mõtleb minust palju.”

Hiljuti avaldas ka Roma keskväljamees Henrih Mhitarjan ühe omapärase seiga, kes varasemalt samuti Mourinho käe all Unitedis pallinud. “Kui Mourinho mind ühel hommikusöögil nägi, siis ütles ta mulle: “Sinu pärast ajakirjanduses kritiseeritakse mind. Vastasin: “Tõesti, härra?” Ma ei tee seda nimelt,” kirjeldas 32-aastane Mhitarjan olukorda TeamTalk’ile.

Samas tõmbas armeenlane siiski veidi tagasi. “Mourinho on loomult võitja. Ta tahab, et sa võidaksid ja sa teed seda, mida ta sul palub teha. See on kõigile raske. On olnud erimeelsusi ja konflikte, aga neil pole olnud suurt mõju heale tööle ja kolmele võidetud karikale.”

scroll to top