fbpx
Close

ÜLEVAADE: Liverpooli ründetuusad muutusid punktimasinateks, vooru parimaks tõusis Chelsea “uus mees”

Avatar

Mohamed Salah (keskel). Foto: AP/Scanpix

Fantasy Premier League’i 10. mänguvoor tõi oodatud tulemusi – nagu eelvaates mainitud, siis Mohamed Salah tegi koduväljakul Cardiffi vastu 15-punktilise esituse ning ründekaaslane Sadio Mane vastas samaga. Veidi üllatuslikult tõusis vooru parimaks Chelsea “uus ost” Ross Barkley, kelle muljetavaldavad kaks väravasöötu ja üks tabamus Burnley vastu tõid kokku märkimisväärsed 17 punkti.

Nagu läinud voorgi, tõusis parimaks kiipriks penaltitõrje teinud Jordan Pickford, kes Paul Pogba naljaka hoojooksu abil mõistis, kuhu maailmameister kavatseb lüüa ning Evertoni kaotusest hoolimata sai Inglismaa koondise esinumber jällegi kirja viisakad punktid, seekord 11.

Tõeline punktisadu oli poolkaitsjate seas, kus eelmainitud Barkley 17 punkti oli küll vooru parim, ent Mane ja Salahi 15-punktised esitused ning Arsenali ilusa seeria oma kahe skooritud penaltiga ära rikkunud Crystal Palace’i poolkaitsja Luka Milivojevici esitus tegi paljud Fantasy kasutajad väga rõõmsateks.

Kaks Bournemouthi mängijat said samuti sümboolsesse koosseisu, kui Ryan Fraseri kaks väravasöötu, kaks boonuspunkti ja 88 mänguminutit koos taga-nulliga andsid kokku 11, Fulhamile aga kaks väravat kõmmutanud Callum Wilson tõi aga 13 punkti.

Sümboolne koosseis:

scroll to top