fbpx
Close

Realist sule sappa saanud Lopetegui saab Guardiolalt telefonikõne

Avatar

Pep Guardiola. Foto: Action Images /Reuters/Scanpix

Kuigi Barcelona ja Real Madrid on sõprussuhetest väga kaugel, siis Kataloonia gigandi eksloots Pep Guardiola lubas kuninglikust klubist hundipassi saanud Julen Lopeteguile helistada. Nimelt mängisid hispaanlased 1994-97 aastani koos just Barcelonas.

Viimased neli kuud pole Lopetegui jaoks meenutamist väärt, sest kaks päeva enne MM-i algust Hispaania koondise tüürilt taandatud mees jäi ilma kuldsest võimalusest juhendada kodumaad suurimal turniiril ja nüüd on loots jäänud ilma tõestada Meistrite liiga kolmekordsete võitjate treenerina.

Kõigest hoolimata on tal sõbralik õlg, millel nutta – nimelt lubas Manchester Cityga jalgpallirevolutsiooni tegev Guardiola raskeid aegu läbi elavale sõbrale helistada. “Helistan talle järgnevate päevade sees. Olen väga pettunud, et temaga nii läks, aga see on jalgpall.

Mul on Julenist kahju, ta on minu sõber ja erakordne inimene. Mängisime koos Barcelonas ja saame fantastiliselt läbi. See, et ta vallandati, on üks osa jalgpallist ning keegi pole sellise saatuse eest kaitstud. Kui saad mitu halba tulemust, siis jäädki Barcelona või Madridi treeneritoolist ilma. Kas võidad järjestikuseid matše või sul pole šanssi jätkata,” selgitas Guardiola Sky Sportsi vahendusel karmi reaalsust.

Kuid päriselu on teine. “Päriselus saab inimene teise šansi ning saab ka Julen oma võimaluse, kus ta saab enda oskusi näidata, nagu ta näitas Portos ja Hispaania koondises. Soovin talle ainult head,” pehmendas Pep kõrget kukkumist ja usub oma kamraadi jäägitult.

scroll to top