fbpx
Close

Neville Martialist: ta ajab mind hulluks!

Avatar

Anthony Martial. Foto: Reuters/Scanpix

Anthony Martiali karjäär Manchester Unitedis on käinud üle kivide ja kändude – Louis van Gaali käe all särama löönud prantslane oli tänavusel suvel lahkumismõtteid mõlgutamas, ent nüüd on ääreründaja taas heas hoos ja kõmmutab väravaid. Kõik see on ajanud Sky Sportsi analüütikul Gary Neville’il pea valutama.

Nimelt häirib kahekordset Meistrite liiga võitjat Martiali tööeetika puudulikkus, mis takistab tal saamast tõeliseks tippmängijaks. Sama juttu rääkis ka prantslase tiimikaaslane Nemanja Matic, kelle meelest ei mõista 22-aastane äär enda potentsiaali ja kui kaugele ta raske tööga jõuda võib.

“Viimase kümne aasta jooksul pole Unitedis mänginud kedagi, kes on mu pea niimoodi segi ajanud – ma ei suuda otsustada, kas ta on suurepärane või väärib ta üldse kohta Unitedis. Siiani ei suuda Martial pallita mängides teha õigeid jookse ning liikuda õigesse kohta, see ajab mind hulluks,” rääkis Neville Sky Sportsis.

Endine paremkaitsja võrdles Martiali enda “konkurentidega” teistest tiimidest ning sai asjadest hea ülevaate. “Sadio Mane jookseb temast peaaegu kaks kilomeetrit mängu kohta rohkem, Eden Hazard aga, keda süüdistatakse laiskuse, jookseb poolteist kilomeetrit rohkem. Just seetõttu ei võtnud Didier Deschamps teda Prantsusmaa koondisse ning Jose Mourinholgi pole suurt tahet teda alati mängu panna. Asi pole kaitsetöös, vaid nendes avanemistes ja jooksudes, mida ta teeb kordades vähem,” selgitas inglane.

scroll to top