fbpx
Close

Pochettino pole end Tottenhamis nii halvasti tundnud, kui praegu

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: Reuters/Scanpix

Suvisel üleminekuaknal ainsana tegevusetuks jäänud Tottenham on alustanud liigahooaega seitsme võidu ja kahe kaotusega, jäädes ühe mängu rohkem pidanud liigaliidrist Liverpoolist maha viie punktiga. Olukord ei paista tabelit vaadates nukker, ent peatreener Mauricio Pochettino nii ei arva – tema on mures.

Sel hooajal on küll punkte võetud, ent püssi pole paukuma saadud – Harry Kane’il on kirjas vaid viis väravat ja rivaalidest on löödud minimaalselt neli väravat vähem. Ründavat vutti viljelev argentiinlasest loots rõõmustamiseks põhjust ei näe. “Ma pole viimase viie aasta jooksul end siin nii halvasti tundnud. Mu tunne on halb, aga hooaja algus on hea. Kas pole veider?” rääkis Pochettino mängu eel.

“Ma ei tea, seda on keeruline selgitada, aga olen pettunud, et peame staadioni avamise järgi ikka veel ootama, kui alguses oli planeeritud, et uuel hooajal alustame uuel staadionil. Suvel juhtus palju asju, mis muutis ka minu tuju. Ma olen meediaga alati hästi läbi saanud, aga ma ei tunne end üldse hästi. Eelnevatel hooaegadel on mu tuju olnud parem,” kurtis ta.

46-aastane treener on kindlasti morn just kahvatu Meistrite liiga hooaja pärast, kui pärast kolme vooru ollakse vaid punkti peal ning edasipääsulootused näivad hääbuvat. Täna õhtul võidakse võtta ka liigas oma kolmas kaotus, kui “koduväljakul” Wembleyl võõrustatakse tiitlikaitsjat Manchester Cityt.

scroll to top