fbpx
Close

Mäng, mis viiki ei jää

Avatar

Pep Guardiola ja Kevin de Bruyne. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City sõidab pealinna Londonisse, kus veel uuel White Hart Lane’il mängida ei saa ning vastane Tottenham võõrustab kõiki ikka veel Inglismaa koondise kodustaadionil Wembleyl. Mida oodata kohtumisest, mis viiki ei jää? Nimelt on viimase 20 omavahelise kohtumise jooksul viigistatud vaid kahel korral, nendest viimati Etihadil poolteist aastat tagasi, kui skoor jäi 2:2.

Premier League’is on vahe vaid kaks punkti ning kaotuseta püsiv City kavatseb Liverpoolile jätkuvalt kuklasse hingata, minnes kõikjale alati võidu järgi. Hetkel on Spursil käsil tõehetk Meistrite liigas, kus ollakse edasipääsulootusi minetamas ning võimekus murda vastaseid on jäänud nõrgaks.

Kindlasti tasub välja tuua City mängumootori ja läinud hooaja parima mängija Kevin De Bruyne’i naasmise vigastuspausilt. Belglane plaanib alustada põhikoosseisus ning oma kavalate söötude ja oskusliku mängulugemisega teha Tottenhami kaitseliinile paksu pahandust.

Optibet näeb tiitlikaitsjaid ilmselge favoriidina, kelle võidu puhul saab raha lausa 1,3-kordselt tagasi. Kuna see kohtumine viiki ei kipu jääma, soovitame kasutada just seda panust – viigi korral saad raha tagasi.

Leia teised koefitsiendid mängu koha SIIT.

scroll to top