fbpx
Close

Tottenhami valitseva meistri vastu võidule aidanud Son tögas Kane’i? Tahan veel kümme aastat siin olla!

Avatar

Son Heung-min. Foto: EPA/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga esimene voor sai pühapäeval väärika lõpu, kui Tottenham Hotspur alistas Heung-Min Soni tabamusest valitseva meistri Manchester City. Paljud on samal ajal teadmatuses Tottenhami nimekaima mängumehe Harry Kane’i osas, kes koosseisu ei kuulunud ja tugevalt ringlevad jutud, et inglane tahab just City’sse siirduda. Kohtumise järgselt sõnas Son, et tema võiks Tottenhamis sisuliselt kogu karjääri pallida.

29-aastane Son saabus Tottenhami juurde 2015. aastal ja on ligi 200 kohtumisega löönud Premier League’is 71 väravat. Koos Kane’iga on lõunakorealane moodustad vägeva ründeduo, aga karikateta hooajad on Kane’i ajendanud klubivahetuse peale mõtlema ning pühapäeval pidigi Son üksi tipuründes tegutsema. Mõneti keerulisest olukorrast hoolimata on tema Londoni suurklubile truuks jäämas ning sõlmis ka uue lepingu 2025. aasta suveni.

“Jah, kui saan siia veel neljaks aastaks jääda. Jalgpallis pole kunagi midagi kindlat, saame näha,” vastas Son küsimusele, kas ta tahaks koguni järgmise kümnendi Tottenhami ridades veeta. “Seepärast uue lepingu sõlmisingi, sest ma ei taha jälle kuhugi mujale minna. Võin siin olla kümme aastat või rohkemgi. Kunagi ei tea, mida tulevik toob, aga püüan olla iga päev keskendunud, areneda igal päeval ja igal hooajal. Arvan, et pärast kümmet aastat on mõttelaad iseloomust olulisem.”

“Ma ei oodanud uue lepingu läbirääkimist nii vara, sest mul olid veel mõned aastad sellest alles. Klubi näitas, kui palju nad mind armastavad. Olen siin juba kuus aastat mänginud, aga nad annavad mulle nii palju ja tahtsin seega midagi vastu anda. Olen väga tänulik siin olemise üle, au on selle klubi eest mängida. Järjekordse nelja aasta jooksul ma usun, et suudame saavutada vägevaid asju,” lisas Son.

scroll to top