fbpx
Close

Unitedi ekskiipril on klouniks tembeldatud Cechist kahju

Avatar

Petr Cech (keskel). Foto: AFP/Scanpix

Kunagi Manchester Unitedis karjääri alustanud ja nüüdseks Watfordi põhiväravavahiks saanud Ben Foster kaitses Arsenali kiiprit Petr Cechi, kes on oma söödukvaliteedi tõttu sattunud kriitikatule alla. Fosteril on mehest lausa kahju.

Kuigi Arsenal võitis Cardiffit 3:2, siis 36-aastane Cech oli mitmel korral väga ebamugavas mänguolukorras just enda nigelavõitu sööduoskuse tõttu. Twitteris pidasid fännid teda klouniks ning avaldasid pahameelt. Nüüd on tema kaitseks välja astunud nii Foster kui Arsenali loots Unai Emery.

Chelseas hiilanud Cech on ajapikku end suutnud noortemate puurivahtide südamesse mängida. “Cech on üks parimaid kiipreid Premier League’i ajaloos, kuid söödumäng ei olegi tema tugevaim külg. Tema tugevaimad küljed tõrjumine ning kaitseliini juhendanud, ent tänapäeva jalgpall nõuab Edersoni-stiilis kiipreid,” selgitas Foster BBC raadiole, vihjates Manchester City osavale söödumeistrile Edersonile. “Sellega harjumine võtab aega ning mul on temast kahju.”

Peatreener Emery julgustas oma tšehhi esinumbrit jätkama ning pead norgu mitte laskma, rõhudes ta tugevustele. “Tal on kamaluga kogemust, ta on tark. Ta teeb mida me tahame. Minu jaoks on väga tähtis, et ta jätkaks samas vaimus ning muutuks aina paremaks.”

scroll to top