fbpx
Close

Messi Ronaldost: tema lahkumine nõrgestas Reali ning Juventus on Meistrite liiga suurfavoriit

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Barcelona talisman Lionel Messi tõdes, et oli Cristiano Ronaldo lahkumise osas üllatunud. Saja miljoni euro eest Juventusega liitunud portugallane veetis Madridis üheksa edukat aastat, tõustes kuningliku klubi aegade suurimaks väravakütiks ja võites kõik, mis võimalik. Nüüd on üks ajastu läbi saanud ning kahe suure ehk Ronaldo ja Messi vastasseis on Hispaania pinnal lõppenud. Kuid mitte Meistrite liigas.

Ronaldo osteti mitmel eesmärgil – turunduslik lüke, uute fännide saamine, maailmamastaabis muututi ka nähtavaks, kui peamiselt sooviti Meistrite liiga trofeed. Neljakordne võitja Ronaldo teab, kuidas suurtes mängudes esineda ja kastaneid tulest välja tuua. Seda teab ka Messi, kes näeb Juventuses suurimat favoriiti Meistrite liiga võidule.

“Real Madrid on maailma üks parimaid tiime ja neil on fantastiline meeskond, kuid on selge, et Ronaldo lahkumine on neid nõrgestanud. Samal ajal muutus Juventus tugevamaks ning nüüd on nemad suurfavoriidid,” ütles argentiinlane Catalunya Radiole. “Olin tema lahkumise üle üllatunud. Ma ei uskunud, et ta vahetab Juve särgi Reali vastu. See üllatas mind, kuid ta on liitunud väga hea meeskonnaga,” kiitis Messi Itaalia meistreid.

scroll to top