Pealeht / Hispaania / Messi Ronaldost: tema lahkumine nõrgestas Reali ning Juventus on Meistrite liiga suurfavoriit
Foto: Reuters/Scanpix

Messi Ronaldost: tema lahkumine nõrgestas Reali ning Juventus on Meistrite liiga suurfavoriit

Barcelona talisman Lionel Messi tõdes, et oli Cristiano Ronaldo lahkumise osas üllatunud. Saja miljoni euro eest Juventusega liitunud portugallane veetis Madridis üheksa edukat aastat, tõustes kuningliku klubi aegade suurimaks väravakütiks ja võites kõik, mis võimalik. Nüüd on üks ajastu läbi saanud ning kahe suure ehk Ronaldo ja Messi vastasseis on Hispaania pinnal lõppenud. Kuid mitte Meistrite liigas.

Ronaldo osteti mitmel eesmärgil – turunduslik lüke, uute fännide saamine, maailmamastaabis muututi ka nähtavaks, kui peamiselt sooviti Meistrite liiga trofeed. Neljakordne võitja Ronaldo teab, kuidas suurtes mängudes esineda ja kastaneid tulest välja tuua. Seda teab ka Messi, kes näeb Juventuses suurimat favoriiti Meistrite liiga võidule.

“Real Madrid on maailma üks parimaid tiime ja neil on fantastiline meeskond, kuid on selge, et Ronaldo lahkumine on neid nõrgestanud. Samal ajal muutus Juventus tugevamaks ning nüüd on nemad suurfavoriidid,” ütles argentiinlane Catalunya Radiole. “Olin tema lahkumise üle üllatunud. Ma ei uskunud, et ta vahetab Juve särgi Reali vastu. See üllatas mind, kuid ta on liitunud väga hea meeskonnaga,” kiitis Messi Itaalia meistreid.

Vaata lisaks

VÄRAVAD – maski pähe tõmmanud Arsenali ründaja sai lõpuks oma kauaoodatud väravatähistusega maha

Arsenal jäi Euroopa liiga avamatšis Rennes’i vastu keerulisse seisu ning 1:3 kaotusseis pidi lahenduse saama …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga